ravit

Kamerové systémy

Samotná existence průmyslového kamerového systému často odradí případné pachatele od krádeže nebo trestné činnosti. Navíc záznamy z těchto kamer lze použít pro důkazní řízení v případě krádeže, poškození majetku či spáchání jiného trestného činu.
Nabízíme řadu kamerových systémů a všechny kompletně v češtině. Levnější kamerové systémy pro dům, zahradu, chatu nebo menší firmu, školy, ale i profesionální řešení pro velké objekty a firmy.

Vzdálený dohled

Na všechny námi montované kamerové systémy umožňují vzdálené:

  • Živý obraz z kamer pomocí Internetového prohlížeče v PC
  • Živý obraz, prohlížení historie záznamu a vzdálené nastavování pomocí speciálního programu pro PC
  • Živý obraz na mobilních platformách Android, iOS a Windows Mobile pomocí speciálního programu

Hlídání bezpečí

Některé námi montované kamerové systémy umí i upozornit na případné bezpečnostní hrozby a vyhlásit poplach nebo zaslat upozornění na email. Tyto funkce jsou dostupné pomocí vyhodnocování části obrazu nebo i pomocí pohybových čidel zabudovaných přímo v kamerách či kamerových nahrávačích.

Central monitorig System

Videotelefony

Videotelefony nebo též videvrátný, jsou zařízení napomáhající zabezpečení vašeho bytu či domu. Kamerová jednotka videotelefonu je umístěna na brance nebo u vchodových dveří. Samotné domovní videotelefony jsou pak uvnitř domu na libovolném místě. Obě tato zařízení jsou propojeny kabelem nebo wifi. Domovní videotelefony Vám umožní na displeji vidět osobu, která stojí za dveřmi, brankou nebo bránou. Prostřednictvím mikrofonu a reproduktoru lze s osobou i komunikovat, aniž byste museli otevírat dveře. Tím zabráníte nechtěnému vniknutí do domu. Některé videotelefony umožnují komunikovat i pomocí alikace v telefonu a otevřít třeba branku pošťákovi, i když právě nejste doma.