ravit

EET Kasy a Registrační Pokladny

Nabízíme prodej, konfiguraci, instalaci a zaškolení nejrůznějších pokladních systémů pro každé podnikání. Nabízíme registrační pokladny, PC, tablety a All in one řešení, které jsou připravené pro EET. Poskytujeme pokladní systémy pro restaurace, pokladní systémy pro obchod, pokladní systémy pro kavárny a další gastro provozovny.

Tlačítkové EET Pokladny

Tlačítkové pokladny fungují jako standardní registrační pokladny. Jsou ideální do menších až středních provozů, kde uživatel upřednostňuje tlačítka, před dotykovým displayem.
Součástí pokladny je termotiskárna a UV detektor pravosti bankovek. K pokladně je možné dokoupit i pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů a další HW.

Dotykové EET Pokladny

Dotyková pokladna EET

Pokladní systém pro EET, kdy k monitoru se zabudovaným PC stačí připojit tiskárnu a jste tak připraveni na EET. Vyberte si z řady dotykových displejů, tiskáren a vyberte pro vás nejvhodnější pokladní software pro vaše podnikání.
Je to ideální řešení pro Butique, prodejny, cukrárny, kavárny, atd.
Ke kase lze připojit potřebná zařízení jako je zákaznický display, stolní paragonovoutiskárnu, nebo čtečku čárových kodů.

Tablet EET + tiskárna

Tablet EET

Potřebujete se se svoji pokladnou dostat jednoduše mezi své zákazníky? Pak je Tablet uzpůsobený pro elektronickou evidenci tržeb tím správným řešením právě pro vás.
Tyto mobilní pokladní systémy pro EET jsou vhodné jak do obchodů nebo restaurací, tak hlavně do malých stánků s občerstvením, nebo na farmářské trhy. K tabletu pak stačí připojit bezdrátovou tiskárnu.

POS Periferie

POS periférie

Pokud chcete své pokladní zdokonalit, ušetřit a zpříjemnit si práci, nabízíme Vám další zařízení k pokladním systémům.
- Paragonové tiskárny
- Pokladní zásuvky
- Zákaznický displej
- Čtečky čárových kódů
- Záložní baterie, UPS