ravit

Tvorba webových stránek a Internetových aplikací

Firma, která dnes není na internu téměř jako by neexistovala. Pokud v dnešní době člověk něco hledá, vždy začíná internetem. Vytvořit internetovou stránku dnes zvládne téměř každý, ale udělat ji správně to už umí málo kdo. Aby vaše stránka byla vidět, musí být správně optimalizovaná pomocí SEO, musí mít bezchybný HTML kód, vyhledávací roboti ji musí umět správně přečíst a mnoho dalších věcí. Že vám tyto věci nic neříkají? Nevadí, proto jsme tady přeci my. Tak nač čekat? S každou špatně či vůbec nevytvořenou Webovou prezentací vaši firmy ztrácíte zákazníky každý den.

Oboru internetových prezentací a aplikací vám nabízíme komplexní služby od analýzy potřeb přes samotnou tvorbu a grafický návrh, ale zrovna tak i převzetí správy nebo rozšíření vaši stávajících projektů.

Tvorba firemních prezentací

 • Jedná se o tvorbu stránek pro firmy, živnostníky, školy a různé spolky či organizace
Nabídneme tyto služby:
 • Analýza potřeb
 • Grafický návrh
 • Tvorba www stránek
 • SEO optimalizace
 • Registrace v katalogu vyhledávačů
 • Administrativní systém v českém jazyce

Internetové aplikace

 • Tvorba E-shopu, Reklamační aplikace, Intranet, Katalog produktů, Sklady, Fakturace, Rezervace apod.
Nabídneme tyto služby:
 • Máme vlastní e-shop řešení, které dále můžeme upravovat dle vašich potřeb
 • Nabízíme propojení se systémy Pohoda, S3 Money a další
 • Rozšíříme váš stávající program o webový modul
 • Vytvoříme kompletní novou aplikaci pro platformy Windows, Android, iOS i s moduly pro WEB

Tvorba www stránek

Navrhneme a zajistíme kompletní realizaci vašich internetových stránek společně s jejich registrací v katalogu vyhledavačů na profesionální úrovni.

Webdising a fotografie

Grafický návrh stránek je dělaný jen a jen pro vás. Máte možnost se na jeho tvorbě podílet pomocí konzultace s grafikem, který bude i na schůzkách ohledně řešení přítomen. Nemusíte se tedy bát, že by vaše grafická šablona byla někde ukradena nebo okopírována.

Potřebujete profesionální fotografie ať už na vaše webové stránky nebo i nejrůznější prezentace nebo firemní akce? Není problém, náš profesionální fotograf je vám plně k dispozici. Na fotografie poté obdržíte vlastnické právo, takže je budete moc dále používat tam, kde bude zapotřebí.

Administrační rozhraní webu

Základem každého námi tvořeného webu je náš publikační systém. Na tento publikační systém jsme schopni navázat každý grafický design. Administrační rozhraní (Správa) webu je plně v češtině a je jednoduché a intuitivní. Náš publikační systém je modulární a tvoří jej moduly aktuality, fotogalerie, soubory ke stažení, kontaktní formulář, SEO a další. Moduly, které nepotřebujete, nebudou ani aktivní a do stránek vůbec nezasahují. Díky tomu je načítání stránek rychlejší a navíc moduly, které nevyužijete ani neplatíte.
Díky našemu publikačnímu systému si obsah stránek bude moc spravovat sami i bez znalosti programování.

Internetové aplikace

V dnešní době je mnoho možností jak si zjednodušit práci pomocí internetových aplikací. Pod pojmem internetová aplikace si můžete představit například e-shop, redakční a rezervační systémy nebo jakoukoliv aplikaci napojenou přímo na váš firemní informační systém. Proč neustále zvedat telefony a odpovídat na běžné dotazy, když může zákazník vidět hned, zda máte zboží skladem, jestli už je reklamace hotova, objednávka vyřízena pomocí webové aplikace.